Відвідання концерту у театрі М.Заньковецької PDF Друк Електронна адреса

         Мав приємність бути присутнім на концерті у театрі М.Заньковецької присвяченому Дню матері. Режисером концерту був славнозвісний Р.Береза. Концерт був цікаво підготовлений і добре пройшов. Лише той виступ голови облради п. М.Сендака був дуже „совєтським”. Читав він цю доповідь і ні разу не відірвав очей від написаного, а ще й до того збивався. Після нього виступила пані від Союзу українок, гарно привітала жіноцтво коротко, своїми словами розповіла дещо і завершила гарно.

         Відкривав концерт вокально-хореогоафічний ансамбль „Писанка” Залізничного р-ну м. Львова. Хор звучав добре, приємно визвучувався оркестр, гарно одягнені і велика кількість учасників вражала. Хореографія, мені думається, не дуже вдала. Особливо ї хочеться відмітити танець гномів. Гарно маленькі діти танцювали під спів хору у супроводі оркестру, лише мене і мабуть не тільки мене, вразило одне. Закінчив хор співати і оркестр почав грати гуцульську музику і ті ж діти, у тих же гномівських костюмах танцюють гуцульський танок. Такого я ще не бачив хоч багаторазово сидів у журі і взагалі дивися багато виступів різних дитячих колективів. Такої еклектики не признаю, а ще до того, керівник заслужений артист України.

         Дуже мені сподобався виступ вокаліста Тараса Лазуркевича. Сильний голос і приємний тембр. Написана ним пісня для матерів – чудова. Звичайно всього концерту не буду оцінювати, ще хочеться відзначити вокальний секстет з м. Новояворівська. І голоси, і інтонація, і приємна, чиста гармонія – все добре, лице вони не володіють лемківським співом. Вони виконують пісні просто четвертими нотами, як там потрібно синкопувати. Через те не відчулося у них професіоналізму.

         З хорошим настроєм я повернувся додому.                                        

 

                                                                       Голдрич О.С.