Олег Голдрич Голдрич Олег Семенович народився 12 листопада 1938 року в селі Острожець Мостиського району на Львівщині.
З 1956-го до 1960-го року працював в установах культури Мостиського району на посадах керівника колективів та директора Народного дому.
     1960-1964 роки, здобував фахову освіту хореографа у Львівському училищі культури і мистецтв. Після закінчення училища по сьогодні працює викладачем хореографічних дисциплін.
     У 1974 року, закінчив історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка, здобувши фах історика.
     1965-2007 роки працював за сумісництвом у студентських ансамблях "Черемош" Львівського національного університету ім. І. Франка, "Полонина" Українського національного лісотехнічного університету та "Підгір'я" Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології ім. С. Гжицького, які здобули звання "народний". Також очолював дитячі ансамблі "Дзвіночок" та "Розточчя" Пустомитівського району Львівської області, яким присвоєно звання "зразковий".
     У 1995 році за особливі заслуги у галузі культури І мистецтва отримав почесне звання заслужений працівник культури України.
     1996-2001 роки працював за сумісництвом балетмейстером у Львівському національному театрі ім. М. Заньковецької. Cтворив хореографію до вистав Українського національного академічного драматичного театру ім.М.Заньковецької: О.Кобилянської “У неділю рано зілля копала”, Б.Стельмаха “Коханий нелюб”, В.Герасимчука “Андрей”, “Неповторність” на вірші Ліни Костенко та оперети Я.Барнича “Гуцулка Ксеня”, а також до двох дитячих вистав: опери-казки Б.Янівського “Хоробрий півник” та казочки “Пітер Пен”;
     Автор дев'яти книжок з хореографічного мистецтва, деякі з них двічі перевидавались. Дивіться розділ Власні книжки
     Заслужений працівник культури України, викладач-методист училища культури і мистецтв, керівник танцювальних ансамблів і балетмейстер театру Олег Семенович - повен енергії та мистецьких задумів і продовжує творчий шлях людини, яка вчить жити й творити високопрофесійне мистецтво хореографії.
 

Опитування

Чи подобається Вам мій новий сайт